• Facebook:
  • Linked In:
  • Flickr:
  • YouTube:
  • Blogger:
  • Google Reader:
  • MySpace:
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ważna informacja dla uczestników naszych badań płacowych 2015!

Kilka tygodni temu rozpoczęliśmy tegoroczny sezon badań płacowych. Nasi eksperci służą pomocą i wsparciem wszystkim uczestnikom badań wynagrodzeń TWDS.

W szczególności, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, w celu umówienia spotkań poświęconych analizie Państwa stanowisk, dopasowaniu do modelu badania, a także wsparciu w zakresie przygotowania danych płacowych.

Wszystkich zainteresowanych lokalnym wsparciem badań Towers Watson Data Services, prosimy o kontakt z naszym zespołem:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel  501.130.007  tel biuro: 22.331.66.99.


19 Marca 2015 - inauguracja badań płacowych Towers Watson Data Services w Polsce

19 marca 2015 - w Warszawie (Hotel Soundgarden) odbyło się spotkanie - "Forum" inaugurujące tegoroczny sezon badań wynagrodzeń w Polsce przez Towers Watson Data Services. Wyłącznym polskim przedstawicielem tych badań jest IDEA! Management Consulting, zapewniająca wsparcie merytoryczne dla wszystkich dotychczasowych i nowych uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową!   KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ VIDEO Z FORUM

 

 

Nadal otwarte pozostaje zaproszenie do udziału w badaniach płacowych w roku 2015 dla firm z różnych sektorów.

Firmy planujące dołączenie do badania w roku 2015 prosimy o kontakt pod adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefon pod numer (+48) 501.130.007.

Więcej artykułów…

Strona 4 z 22

4